İPTV NASIL İZLENİR

İptv izlemek için bir çok yöntem bulunmakta. Aşağıda size yardımcı olması açısından çok kullanılan izleme yöntemlerini hazırladık.

Daha kolay kurulum işlemleri için MÜŞTERİ PORTAL ‘ına giriş yaparak kurulum klavuzu sayfasından işlemlerinizi çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayaranızdan Müşteri Portalı ‘na girin. Ardından satın aldığınız iptv paketine ait kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp açılan sayfada kurulum klavuzundan Windows Uygulamamızı indirebilirsiniz.

Dilerseniz programa gerek duymadan WEB TV den de yayınları izleyebilirsiniz.

MÜŞTERİ PORTALINA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Android cihazlar için özel olarak geliştirdğimiz uygulama sayesinde yayınları sadece kullanıcı adı ve şifre girerek dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

Uygulamayı Google Playdan indirmek için tıklayınız

Ios cihazlarda yayını izlemek için IPTV SMARTERS uygulamasını indirin. Uygulamayı açın ve Xtream Codes kısmını seçip sırasıyla URL, KULLANICI ADI VE ŞİFRE ‘yi girin. Bu bilgilere MÜŞTERİ PORTAL ‘ından ulaşabilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Smart Tv ‘nizin uygulama mağazasından SMART IPTV uygulamasını indirin ve uygulamayı çalıştırın. Uygulamada size özel bir mac adresi ekranda yazacaktır (55:4a:8e:…vs) bu mac adresini MÜŞTERİ PORTAL ‘ına giriş yapıp Kurulum Klavuzu sayfasından SMART İPTV kurumuna tıklayıp mac adresinizi tanımlayabilirsiniz.

Tanımlama işleminden sonra TV deki Smart iptv uygulamasını yeniden başlatmanız yeterli olacaktır.